Rezervovaný! Novostavba skvele riešeného 5-izbového domu na predaj

  • obyvacka2
  • obyvacka
  • kuchyna2
  • kuchyna
  • dom_predny_pohlad
  • dom_zadny_pohlad

Rezervovaný! Novostavba skvele riešeného 5-izbového domu na predaj

Čoskoro dokončená novostavba rodinného domu v rakúskom Parndorfe. Čistá obytná plocha 164 m2, plocha pozemku 667 m2. Cena za komplet dokončený dom v štandarde a s upraveným pozemkom 470 000,–

Ponúkame na predaj skvele dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v rakúskom Parndorfe.

Prízemie rodinného domu tvorí priestranná obývačka, kuchyňa, hosťovská izba, kúpeľna s WC a technická miestnosť. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve izby, spálna so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, a ďalšia kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

V dome sú všetky siete. Vykurovanie je podlahové. Nechýba príprava na krb.

Čistá podlahová plocha domu je 164 m2. K tomu prislúchajú plocha terasy a prekrytého parkovacieho státia spolu o výmere 82 m2. Plocha pozemku je 667 m2.

V cene je komplet dokončený dom pripravený pre vaše nasťahovanie, a tiež komplet dokončený a upravený pozemok, v rámci neho závlahy, oplotenie, terasa, prekrytie terasy a parkovacie státie… Konštrukčné ako aj materiálové prevedenie spĺňa tie najvyššie štandardy.

Dom sa nachádza vo veľmi príjemnej, toho času už zastavanej lokalite v Parndorfe. Parndorf je známy nielen možnosťami nákupov, ale aj vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu priame vlakové spojenie s Viedňou, ale aj Bratislavou. Parndorf je tiež diaľnicou priamo prepojený s Maďarskom a Slovenskom. Samotný Parndorf a jeho okolie je obklopené krásnou prírodou, s vynikajúcimi kultúrnymi, športovými, kulinárskymi, ale aj biznisovými a pracovnými možnosťami.

Poskytujeme nielen realitný servis, ale aj služby spojené s financovaním kúpy nehnuteľnosti v Rakúsku. Spolupracujeme so všetkými bankami nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku. Taktiež zabezpečujeme kompletný servis spojený s trvalým pobytom v Rakúsku.

No Comments

Leave a Reply

Predaj: Jedinečná novostavba rodinného domu v KittseeVýnimočné historické jedno až trojizbové byty v Hainburgu

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL