Historické nanovozrekonštruované trojizbové byty na predaj v rakúskom Hainburgu

  • Hainburg_3izbový
  • Hainburt_3izb_01
  • Hainburg_3izb_02
  • obr4
  • obr2
  • obr12

Historické nanovozrekonštruované trojizbové byty na predaj v rakúskom Hainburgu

3-izbové byty od 195 885,– do 258 253,–

Masívne múry, impozantné vysoké stropy, drevené okná, pôvodné masívne drevené trámy, to všetko v kombinácii s najmodernejším vybavením. Aj takéto je bývanie v Rakúsku, len na skok od Bratislavy, v budove dýchajúcej industrializmom, ktorá po kompletnej prestavbe ponúkne moderné byty vybavené tými najkvalitnejšími štandardmi, no napriek tomu si zachová svoj historický šat. 

Ponúkame Vám na predaj byty v tomto výnimočnom projekte, v priemyselnej budove z 19. storočia nachádzajúcej sa v rakúskom meste Hainburg an der Donau. Ide o bývanie, ktoré nenájdete ani vo Viedni, ani v Bratislave. A pritom máte do oboch spomínaných metropol len na skok.

V ponuke je viacero trojizbových bytov v cene od 195 885,– (70 m2 + lodžia + balkón) až 258 253,– (91 m2 + balkón). Prípadne sú k dispozícii aj trojizboé byty s terasou a predzáhradkou. Byty predstavujú moderný priestor s otvorenou kuchyňou a obývačkou, kúpeľňou, spálňami, kúpeľňou a . Výmery jednotlivých bytov nájdete na našej stránke www.azservices.sk. Prípadne nás kontaktujte.

V ponuke sú jednoizbové až trojizbové byty, s balkónom, logiou, alebo aj bez, prípadne s terasou alebo záhradkou. S výhľadom na krásnu majestátnu rieku Dunaj, alebo do pôsobivého átria. Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie v garáži a tiež pivnica. Byty sú dokončené do štandardu, vrátane výberu spomedzi viacerých vysokokvalitných parketových podláh, interiérových dverí, veľkoplošných okien z dreva s trojitým zasklením, kúpeľní od dizajnových obkladačiek až po ich celkové luxusné vybavenie.

Ak Vás tento projekt zaujal, kontaktujte nás pre bližie informácie. Zoznam bytov, ako aj výmery a ceny nájdete na našej stránke www.azservices.sk. Pre bližšie informácie k jednotlivým bytom nás, prosím, kontaktujte. 

Rakúske mestečko Hainburg na der Donau je výnimočné nielen históriou, ale aj polohou. Do Bratislavy to máte z Hainburgu len na skok, a to nielen autom, ale aj autobusom. Rovnako do Viedne, či na viedenské letisko sa dopravíte pravidelnými a častými vlakovými spojeniami, ale aj autobusom, a to už do jednej hodiny. Je tu vynikajúca občianska vybavenosť, od skvelých nákupných možností, po banky, poštu, školy, škôlky, lekárov, lekárne, kupalisko, golfový klub… Taktiež ide o oblasť s mimoriadnym kultúrnym a prírodným bohatstvom, možnosťami na turistiku, rekreáciu, šport, na objavovanie histórie a nemenej atraktívnymi kulinárskymi možnosťami.

No Comments

Leave a Reply

Dvojizbové nádherné byty v historickej prestavbe v HainburguJedno až trojizbové byty v industriálnom štýle so záhradkou v historickej prestavbe v Hainburgu

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL