Luxusný dom blízko Bratislavy priamo pri lese – pre náročných!

  • F1_2
  • D:D7Bau-Projekty – AktualnePolak WH (Hainburg)WH Atlantis (
  • D:D7Bau-Projekty – AktualnePolak WH (Hainburg)WH Atlantis (
  • D:D7Bau-Projekty – AktualnePolak WH (Hainburg)WH Atlantis (
  • F2_2
  • F3_2
  • PHOTO-2019-10-04-13-31-32
  • F6

Luxusný dom blízko Bratislavy priamo pri lese – pre náročných!

Ponúkame 5-izbový rodinný dom v rakúskom Wolfsthali za 495 000 € s tromi terasami a s výhľadom na les.

Snívate o tom, ako si ráno po prebudení idete zabehať do lesa, ktorý je len pár metrov za múrmi vášho domu? Ako si po rannom behu a sprche vychutnávate na terase Vašu obľúbenú šálku kávy a spoločnosť vám pri tom robia iba šum stromov a štebot vtákov? Ako vás toto výnimočné, tiché miesto nabíja pozitívnou energiou? Máme pre vás miesto a dom, ktoré vám vaše sny o takomto dokonalom bývaní rozhodne naplnia.

Predávame výnimočný rodinný dom blízko pri Bratislave, v rakúskej dedine Wolfsthal, priamo pri lese. Ideálne miesto pre náročných, ale rovnako aj pre rodinu s deťmi. 

Dom je zaujímavo osadený do lesného kopca a nielen táto poloha ho robí výnimočným. Rovnako celkové prevedenie ako aj dispozičné riešenie. Je postavený z masívu, okná a terasové dvere sú z vysokokvalitného kompozitného materiálu zn. Rehau s trojitým zasklením a nemeckým kovaním. Dom je vykurovaný prostredníctvom tepelného výmenníka, ktorý je napojený na obecné ekologické ďiaľkové vykurovanie. Súčasťou domu je aj predpríprava na elektricky ovládané žalúzie, predpríprava na klimatizáciu s možnosťou inteligentného ovládania, príprava na satelitnú anténu, TV a dátové zásuvky v každej obytnej miestnosti.

Dom je na svahovitom pozemku a celkovo je trojpodlažný. Na prvom podlaží sa nachádza priestranná dvojgaráž (36 m2). Na ďalšom podlaží je vstup do domu spolu s hlavnou časťou, ktorú tvorí samostatná veľkorysá kuchyňa s jedálňou, z ktorej je priamy vstup na terasu odkiaľ sa vám naskytne nádherný výhľad na Bratislavu, ďalej technická miestnosť a kúpeľňa s WC a obývačka so vstupom priamo na terasovitú záhradu. Na poslednom podlaží je oddychová časť pozostávajúca z dvoch spální s východom priamo na terasu, z veľkej kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, dvojumývadlom, WC a bidetom a tiež z hlavnej spálne otočenej do úplného ticha, spojenej so šatníkom, samostatnou kúpeľňou s WC a krásnym výhľadom priamo do lesa.

Priamo pred domom zaparkujete pohodlne dve autá. Súčasťou domu je aj oplotenie a vonkajšie schodisko. Aktuálne je dom v štádiu holodomu, čo umožňuje personalizáciu interiéru na kľúč ako aj ďalšie možnosti dotvorenia záhrady podľa vlastných predstáv. 

Cena domu v prevedení holodom, s vonkajším schodiskom a oplotením je 495 000 eur. Celková podlahová plocha domu je 202 m2 vrátane garáže. K tomu sú terasy o výmere 57 m2. Dom je súčasťou dvojdomu. 

Rakúska dedina Wolfsthal sa nachádza priamo na hraniciach so Slovenskom. Do centra Bratislavy je to autom iba 10 minút. Do Wolfsthalu jazdí aj pravidelný autobusový spoj z Bratislavy. V dedine sa nachádza škôlka, škola (200 m), ďalej vlaková stanica spájajúca Wolfsthal s Viedňou, potraviny, reštaurácia…

Naša realitná kancelária zabezpečuje svojim klientom kompletný servis spojený s bývaním v Rakúsku. Nájdeme pre vás nielen vhodnú nehnuteľnosť, ale vybavíme vám aj financovanie v niektorej z rakúskych bánk, prípadne zo Slovenska. S nami bude vaše bývanie v Rakúsku príjemné a bez komplikácií.

No Comments

Leave a Reply

Prvotriedne trojizbové byty v novostavbe s výhľadom

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL