Luxusný dom pri jazere na predaj

  • 02_nove
  • 03_nove
  • 01_nove
  • 01
  • 02
  • 04

Luxusný dom pri jazere na predaj

Ponúkame na predaj veľký moderne riešený dom pri jazere v rakúskom Parndorfe. Dom má celkovú podlahovú výmeru 176 m2, plocha pozemku je 430 m2. Cena komplet dokončeného domu na kľúč je 520 000,–

Dom pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou (50 m2), z technickej miestnosti spojenej s hosťovským WC, sprchou a umývadlom, vstupnej haly, haly so schodiskom, hlavnej spálne (20 m2), z ktorej je vstup do šatníka a do sprchy. Na poschodí sa nachádzajú tri ďalšie spálne (19 m2, 13 m2 a 17 m2) ako aj priestranná kúpeľňa (takmer 9 m2). Na poschodí je tiež východ na terasu o veľkosti.

Dom sa aktuálne nachádza v stave hrubej stavby, boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom. V tejto fáze sú teda ešte možné niektoré dispozičné zmeny podľa želania nového majiteľa. 

Cena za dom v dokončení na kľúč vrátane všetkých štandardov 520 000,–. Neváhajte a využite možnosť bývať v najlukratívnej časti Rakúskeho Parndorfu, priamo pri nádhernom jazere. 

Areál Seeresidenzen sa nachádza pred vstupom do Parndorfu. Celý areál je uzatvorený so vstupom cez rampu. Každý z domov má prístup k jazeru. 

Výhoda bývania v Parndorfe je najmä z hľadiska vynikajúcej dostupnosti. Máte tu priame diaľničné napojenie do Viedne, Bratislavy (15 minút jazdy autom po diaľnici) a Budapešti. Rovnako pravidelné vlakové spojenie do Viedne aj do Bratislavy (vlak chodí každú hodinu aj cez víkendy).

V Parndorfe je vynikajúca občianska vybavenosť – jasle, škôlka, škola, lekári, lekárne, potraviny, obchody, obľúbený outlet, kino, reštaurácie. Taktiež mnoho možností na šport – vodné športy, cyklistika…

No Comments

Leave a Reply

Bývanie v Rakúsku je pre Slovákov stále atraktívneDom s átriom pri jazere len 15 minút od Bratislavy

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL