Tri pozemky s privátnou prístupovou cestou v Potzneusiedl – vynikajúca investičná príležitosť

  • Potzneusiedl

Tri pozemky s privátnou prístupovou cestou v Potzneusiedl – vynikajúca investičná príležitosť

V ponuke máme rozparcelovaný pozemok na 3 časti v rakúskom Potzneusiedl aj s projektom. Celková výmera je 2000 m2 a cena 189 000 eur.

Na predaj ponúkame krásny slnečný pozemok v rakúskej obci Potzneusiedl, ktorý sa dá rozdeliť na tri časti s privátnou príjazdovou cestou. Pozemok má výmeru 2000 m2. K pozemku je už návrh rozdelenia na tri pozemky o výmere – pozemok A 598 m2, pozemok B 611 m2 a pozemok C 630 m2. Zvyšok tvorí prístupová komunikácia. Celková zastavanost pozemokv môže byť do 40 %.  Na pozemkoch je možné tým pádom postaviť aj dvojdom. K pozemku sa kupuje aj podiel na prístupovej ceste.

Cena za pozemok v celku je 189 000,–

Celý projekt je prerokovaný a predbežne schválený obecným úradom.  Stavebné povolenie k vybudovaniu cesty nie je potrebné. Iba potom k samotnej výstavbe rodinných domov. Vymeranie pozemku, ako aj napojenie kanalizácie a ostatných inžinierskych sietí, či vybudovanie komunikácie s osvetlením vieme sprostredkovať. Celkové náklady na vybudovanie cesty  a inžinierskych sietí sú nacenené na cca 50 000,–. Po rozdelení pozemkov a vybudovaní komunikácie je odhadovaná hodnota pozemkov okolo 140 eur za m2. 

Obec Potzneusiedl disponuje príjemnou občianskou vybavenosťou – nachádza sa tu škôlka, lekár, banka… Priamo v Potzneusiedl, alebo v jeho okolí, sa nachádzajú vynikajúce možnosti na šport či relax v prírode.

Veľkou výhodou tejto tichej obce je jej poloha a najmä priame napojenie na diaľnicu spájajúcu Viedeň (30 minút) a Bratislavu (15 minút), ako aj nákupné možnosti v Parndorfe (10 minút), Bruck an der Leitha (10 minút) alebo Kittsee (10 minút).

Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku treba rátať aj s povinnými poplatkami: 3,5 % daň z kúpy nehnuteľnosti, 1,1 % poplatok za kataster a cca 2 % poplatok za notárske služby. Provízia RK je 3 %. 

Vieme sprostredkovať nielen kúpu, ale aj financovanie nehnuteľnosti v rakúskych bankách. Možné je aj financovanie pomocou bezúčelovej hypotéky v niektorej zo slovenských bánk. 

Zabezpečíme aj výstavbu vašej nehnuteľnosti – od projektu, stavebného povolenia, samotnú stavbu, cez poistenie až po kolaudáciu. 

Poskytujeme komplexné poradenstvo a servis ohľadne bývania v Rakúsku, prihlásime Vás na trvalý pobyt, vybavíme rakúske zdravotné kartičky…

No Comments

Leave a Reply

Dom s átriom pri jazere len 15 minút od BratislavyNádherná vila na tichom mieste len 15 minút od Bratislavy na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL