Predané: 2-izbový byt na Komárnickej v Ružinove

  • IMG_3984
  • IMG_3980
  • IMG_3974
  • IMG_3968
  • IMG_3967
  • IMG_3966
  • IMG_3948
  • IMG_3946

Predané: 2-izbový byt na Komárnickej v Ružinove

Na predaj ponúkame dvojizbový slnečný byt na Komárnickej ulici v bratislavskom Ružinove. Celková odlahová plocha bytu je 56 m2. Cena bytu je 165 000 EUR.

Na predaj ponúkame dvojizbový slnečný byt na Komárnickej ulici v bratislavskom Ružinove. Byt sa nachádza na 8. poschodí z 9-tich. Pozostáva z priestrannej predsiene, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a umývadlom, obývacej izby, samostatnej kuchyne a veľkej spálne. V byte sa nachádza balkón o výmere 1,35 m2, loggia o výmere 2,94 m2 a taktiež k bytu prislúcha pivnica vo výmere 1,61 m2. Byt je čiastočne rekonštruovaný. 

Užitková plocha bytu bez balkóna a loggie je 50,68 m2. Vykurovanie je ústredné. V byte sa nachádza dostatok úložného priestoru. Byt je orientovaný na východ. Okná v byte sú plastové s izolačným dvojsklom a vnútornými žalúziami. Kuchyňa bola rekonštruovaná vrátane elektrických rozvodov v roku 2016, je vybavená modernými spotrebičmi – rúra, plynová varná doska, chladnička, umývačka. V kúpeľni je priestor na práčku. V byte je zavedený internet, pevná linka, ako aj káblová televízia. V okolí bytového domu je bezproblémové parkovanie.  

Bytový dom je zateplený, v tomto roku pribudol nový výťah. Zrekonštruované sú aj vstupné priestory do bytového domu. Vstup je možný prostredníctvom čipu.

V bezprostrednej blízkosti bytového domu je veľmi pekný park, Štrkovecké jazero. V tejto časti Ružinova je vynikajúca občianska vybavenosť – hneď pri bytovom dome sa nachádzajú potraviny, v pešej dostupnosti banky, lekáreň, škola, škôlka, nemocnica, poliklinika, kaviarne, reštaurácie, pekáreň, lekári, trh, veterinár, pošta, vonkajšie a vnútorné športoviská, zastávky MHD.

Ak vás tento byt zaujal, neváhajte nás kontaktovať. Radi vás ním prevedieme. 

Naša realitná kancelária pre vás zabezpečí kompletný právny servis, za ktorý neplatíte. Spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou prostredníctvom autorizácie zmlúv (vklad do katastra už do 20 dní a poplatok za vklad iba 33 eur – u nás ho hradíme my). 

Naša RK je poistená až do sumy 200 000 eur.

V prípade záujmu o financovanie prostredníctvom hypotéky, spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku a vieme pre vás zabezpečiť tú najlepšiu hypotéku, prípadne aj výhodný dofinanc k hypotéke.

No Comments

Leave a Reply

Predaný: Dvojizbový byt na Mánesovom námestí na predajKrásny, pasívny, dvojizbový byt so záhradkou na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL