Krásny, pasívny, dvojizbový byt so záhradkou na predaj

  • 8
  • 2
  • 4
  • 5
  • 3
  • 6
  • 1
  • 7

Krásny, pasívny, dvojizbový byt so záhradkou na predaj

Ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný, dvojizbový byt v rakúskej obci Berg. Výmera bytu je 62 m2, cena za byt 160 000 eur.

Ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný, dvojizbový byt v rakúskej obci Berg. Má veľmi príjemnú dispozíciu, no najzaujímavejšími benefitmi tohto bytu sú hlavne mesačné náklady na vykurovanie. Byt má totiž podľa energetického certifikátu status pasívneho bytu, čo výrazne znižuje náklady na jeho prevádzku. 

Byt má celkovú výmeru 62 m2. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, veľkej obývačky s jedálenským kútom, priestrannej a plne vybavenej kuchyne, spálne so vstavanými skriňami, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom, práčkou a sušičkou, a samostatného WC s umývadielkom. Vykurovanie bytu je podlahové.

K bytu je aj parkovacie státie priamo za bytovým domom a taktiež priestranná pivnica. Tento byt robí jedinečným aj zelená plocha pri byte o výmere 26,88 m2, ktorú môže vlastník bytu užívať ako záhradku alebo na posedenie. 

Byt sa nachádza v menšom bytovom dome na tichej ulici a bol kolaudovaný v roku 2014. 

V bytovom dome sú aj priestory na bicykle a kočíky. Je vykurovaný peletkami a voda v celom bytovom dome prechádza cez špeciálne filtračné zariadenie na zmäkčenie tvrdej vody. K bytovému domu patrí aj pôvodná vínna pivnica, ktorú môžu využívať obyvatelia bytu. 

Nájomné za byt je 137 eur mesačne, 50 eur mesačne zahŕňa platby za kúrenie, teplú vodu a elektrinu. K tomu treba pripočítať mesačné náklady na parkovacie miesto vo výške 30 eur. 

Cena za byt je 160 000,–.

Obec Berg sa nachádza neďaleko slovenských hraníc s Rakúskom. Disponuje príjemnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádza škôlka, škola, lekár, reštaurácie. Berg je známy nádherným okolím a možnosťami turistiky. Vo vedľajšej dedine Kittsee sú nespočetné možnosti nákupov, banky, lekáreň…

Ak Vás tento byt zaujal, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vás ním prevedieme.

Vieme sprostredkovať nielen kúpu, ale aj financovanie nehnuteľnosti v rakúskych bankách. Možné je tiež financovanie formou bezúčelového hypotekárneho úveru v niektorej zo slovenských bánk.


Zabezpečíme aj výstavbu vašej nehnuteľnosti – od projektu, stavebného povolenia, samotnú stavbu, cez poistenie až po kolaudáciu. 


Poskytujeme komplexné poradenstvo a servis ohľadne bývania v Rakúsku, prihlásime vás na trvalý pobyt, vybavíme rakúske zdravotné kartičky…

No Comments

Leave a Reply

Predané: 2-izbový byt na Komárnickej v RužinoveVeľký dvojizbový byt na predaj vo vyhľadávanej novostavbe na Bosákovej

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL