Novostavba 4-izbového domu v luxusnom prevedení na predaj

  • jedalen
  • kupelna1
  • kupelna2
  • obyvacka
  • pracovna
  • spalna

Novostavba 4-izbového domu v luxusnom prevedení na predaj

Na predaj ponúkame luxusnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v rakúskej obci Zurndorf. Čistá obytná plocha domu je 146 m2, plocha pozemku 626 m2. Cena 369 000,–

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu v rakúskej obci Zurndorf . Dom má čistú úžitkovú plochu 146 m2, plocha pozemku je 626 m2, zastavaná plocha je 220 m2. Plocha terasy je 40 m2, pred domom bez problémov zaparkujú 4 autá.

Dom je dokončený vo vysoko nadštandardnom prevedení, vrátane eloxovaných hliníkových okien a izolačným trojsklom. Na dome sú nainštalované vonkajšie hliníkové žalúzie tiež s povrchom elox. Dispozičné riešenie domu je tvorené priestrannou obývačkou spojenou s kuchyňou a jedálňou. Ďalej sú v dome tri spálne, dve kúpeľne (2 x sprcha, 1 x vaňa), 2 x WC, bidet, priestranný šatník, technická miestnosť a špajza.

Virtuálna prehliadka TU

Dom je kompletne pripojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Je zavedený internet ako aj satelitná TV. Nedávno bola doplnená filtrácia/zmäkčovač vody. Vykurovanie je podlahové elektrické. 

Dom disponuje prípravou na krb, bazén, alarm a klimatizáciu. Je postavený v krásnej tichej, zastavanej časti obce s príjemnou komunitou.

Zurndorf má strategickú polohu. Od Bratislavy je vzdialený 15 minút cesty autom, pričom nikdy nestojíte v zápche. Má priame vlakové spojenie s Viedňou. Priame napojenie na diaľnicu smer Viedeň, Maďarsko a Bratislava . V obci sa nachádza perfektná občianska vybavenosť – banka, pošta, potraviny, lekáreň, kvetinárstvo, reštaurácie, jasle, škôlka, škola, lekár, zubár. Treba tiež spomenúť vynikajúce nákupné možnosti v okolí (Kittsee, Parndorf, Neusiedl am See), ale tiež vynikajúce kulinárske a zábavné možnosti. Obec je obklopená krásnou prírodou, ktorá priam vyzýva k športovým aktivitám.  

Cena za túto nehnuteľnosť je 369 000.–.

Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť tento dom naživo. Okrem toho, že Vás ním radi prevedieme, v prípade Vášho záujmu pre Vás zabezpečíme aj financovanie kúpy. Poskytujeme všetky služby spojené s bývaním v Rakúsku – od nadobudnutia nehnuteľnosti, cez jej financovanie, prihlásenie na trvalý pobyt, zdravotné poistenie a mnoho ďalších služieb spojených s bývaním či podnikaním v Rakúsku.

No Comments

Leave a Reply

Veľký dvojizbový byt na predaj vo vyhľadávanej novostavbe na BosákovejLuxusný rodinný dom v Gattendorfe na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL