Lukratívny pozemok s nádherným výhľadom na Dunaj

  • IMG_5741
  • IMG_5739

Lukratívny pozemok s nádherným výhľadom na Dunaj

Pozemok v Hainburg an der Donau o výmere 1569 m2. Cena pozemku 270 000 eur.

Ponúkame vám na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – pozemok v rakúskom meste Hainburg an der Donau. Pozemok sa nachádza na mieste, kde je o nehnuteľnosti núdza a veľký záujem. Môže za to hlavne veľa zelene nachádzajúcej sa v tejto oblasti a nádherný výhľad. Priamo z okna svojej obývačky alebo spálne sa môžete pozerať na vzrastlé stromy, rieku Dunaj a národný park Donau-Auen.

Pozemok je určený pre náročných nových majiteľov. Na pozemku stojí šesťizbový rodinný dom s pivnicou z roku 1994. Ten je dlhšie neobývaný, je preto potrebná rekonštrukcia. Na pozemku sú všetky inžinierske siete.

Dom je možné aj zbúrať a postaviť tu luxusnú vilu, dvojgeneračné bývanie, alebo aj menší bytový dom. S projektom, všetkými povoleniami, či už na rekonštrukciu, búranie, alebo výstavbu, ako aj so samotnou realizáciou stavebných prác vám v prípade záujmu pomôžeme.

Pozemok má výmeru 1569 m2 a je svahovitý. Celková možná zastavanosť stavebnej časti pozemku je 30 %. Nie je tu obmedzenie výstavby do niekoľkých rokov, ani povinnosť si tu zriadiť trvalý pobyt.

Kúpu pozemku je možné realizovať cez rakúsku banku. V prípade, že by sa dom nebúral, je možné financovanie aj SK bankou. Vybavenie úveru vám rovnako zabezpečíme. Máme dlhoročné skúsenosti a množstvo spokojných klientov nielen zo Slovenska, ale aj z Rakúska.

Taktiež Vám zabezpečíme bezproblémový právny servis spojený s kúpou tejto výnimočnej nehnuteľnosti, prípadne aj služby ako preklady, tlmočenie.

Neváhajte a zarezervujte si u nás termín obhliadky a pokochajte sa aj vy týmto úžasným miestom s výhľadom, aký len tak nenájdete.

No Comments

Leave a Reply

Luxusný rodinný dom v Gattendorfe na predajDvojizbový byt v Hainburgu na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL