Rezervovaný! Veľmi pekne riešený trojizbový byt v Dúbravke na predaj

  • IMG_6730
  • IMG_6732
  • IMG_6736
  • IMG_6739
  • IMG_6741

Rezervovaný! Veľmi pekne riešený trojizbový byt v Dúbravke na predaj

Na predaj ponúkame trojizbový byt v bratislavskej Dúbravke na ulici J. Alexyho. Cena 180 000 Eur.

Byt pozostáva z chodby s priestrannou rolldoor skriňou a skrinkou na topánky, kúpeľňe s vaňou, samostatného WC, detskej izby, kuchyne so špajzou, pričom kuchyňa je prepojená s obývačkou, ďalej zo spálne a priestrannej loggie pozdĺž celého bytu.

Výmera bytu bez loggie je 64,11 m2. Loggia má výmeru 9,17 m2 a k bytu prináleží aj pivničná kobka o výmere 1,5 m2. Byt prešiel kompletou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov, stierky, vymurovanej kúpeľne, WC a plastových okien. Vykurovanie je centrálne, radiátorové. Byt sa nachádza na 7. poschodí z 12-tich. Orientácia bytu je západná.

Bytový dom taktiež prešiel rekonštrukciou, bola zateplená a kompletne vymenená strecha, vonkajšia fasáda, vstupné dvere sú hliníkové s elektrickým vrátnikom. Takisto boli vymenené oba výťahy. 

Veľkou výhodou je hlavne bezproblémové parkovanie v tesnej blízkosti bytového domu a tiež kompletná občianska vybavenosť. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú detské jasle, škôlka, škola, obchody, banky, lekári, lekárne, pošta, služby.

Ak vás naša ponuka zaujala, radi Vás privítame na obhliadke.

Naša realitná kancelária pre vás zabezpečí kompletný právny servis, za ktorý neplatíte. Spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou prostredníctvom autorizácie zmlúv (vklad do katastra už do 20 dní a poplatok za vklad iba 33 eur – u nás ho hradíme my). 

Sme poistení až do sumy 600 000 eur. 

V prípade záujmu o financovanie prostredníctvom hypotéky, spolupracujeme so všetkými bankami na Slovensku.

No Comments

Leave a Reply

Rodinný dom s vnútorným bazénom a záhradou v Bratislave na predajKrásny, šesťizbový rodinný dom v Nickeldsorfe na predaj. Tesne pred dokončením!

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL