Predaný! Štvorizbový bungalov s pekným pozemkom v blízkosti Bratislavy na predaj

  • IMG_9917
  • IMG_9920
  • IMG_9927
  • IMG_9933

Predaný! Štvorizbový bungalov s pekným pozemkom v blízkosti Bratislavy na predaj

Na predaj ponúkame novostavbu jednopodlažného štvorizbového rodinného domu v obci Štvrtok na Ostrove. Úžitková plocha 111 m2, plocha pozemku 618 m2. Cena 250 000 Eur.

Štvorizbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej štvrti Štvrtok na Ostrove, len pár minút vzdialený od Bratislavy. Jednopodlažný dom má tri spálne, priestrannú a slnečnú obývačku spojenou s jedálňou a kuchyňou, ktorej dominuje krb. Z obývačky je východ na prestrešenú terasu. V dome sa ďalej nachádza špajza, samostatné WC a kúpelňa s vaňou.

Dom je vykurovaný podlahovo elektrinou v kombinácii s krbom. Obvodové steny ako aj vnútorné priečky sú postavené z Ytong. Okná sú plastová s izolačným dvojsklom. Na pozemku je spevnená parkovacia plocha pre dve autá. Pozemok je celý oplotený.

Dom bol kolaudovaný v roku 2018 a celková výmera domu je 111 m2. Pozemok prislúchajúci k domu má 618 m2 a poskytuje príjemné súkromie.

Dom je kompletne napojený na inžinierske siete – elektrinu a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa s pitnou vodou, na ktorú je napojený aj dom.

Poloha nehnuteľnosti je na novej, už plne zastavanej ulici. Celkové okolie domu je veľmi tiché. Vďaka dobudovaniu diaľnice D4 je tu vynikajúce spojenie s Bratislavou.

No Comments

Leave a Reply

Predaný! Slnečný a priestranný trojizbový byt v novostavbe v Stupave na predajŠesťizbový rodinný dom s garážou vo vynikajúcej lokalite v Senci na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL