Slnečný jednoizbový byt na Bieloruskej ulici na predaj

Slnečný jednoizbový byt na Bieloruskej ulici na predaj

Ponúkame na predaj pekný, svetlý jednozibový byt práve po rekonštrukcii v príjemnej lokalite Podunajských Biskupíc na Bieloruskej ulici. Cena 119 000 eur.

Ide o štvorpodlažný bytový dom, ktorý bol zateplený a vynovené boli aj vstupné priestory bytového domu – vstupná brána na čip.

Nehnuteľnosť sa nachádza na treťom poschodí. Má výmeru 28 m2 a murovaná pivničná kobka má ďalších 3,79 m2. Byt tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, toaletou a práčkou, ďalej sa v byte nachádza kuchyňa s kompletne novou kuchynskou linkou vrátane varnej dosky, rúry, odsávaču pár. Z kuchyne je vstup do obývacej spálne, kde je nová posteľ s matracom, nová sedačka, stolík, stolík pod TV.

Byt prešiel dvakrát rekonštrukciou – kúpeľňa, plastové okná boli kompletne vymenené v roku 2013. Tento rok boli vymenené podlahy, žalúzie, stierky, nábytok na mieru v chodbe, kompletne nová kuchynská linka so spotrebičmi, zariadenie obývačky. Od poslednej rekonštrukcie byt nebol obývaný, je nový a čistý. Byt má dokonca klimatizáciu.

Ide o výborný “štartovací” byt pre jedného alebo aj pre pár. Má veľmi nízke mesačné náklady, ktoré sa aj s energiami pohybujú okolo 100 eur mesačne. 

Okolie lokality Bieloruská v Podunajských Biskupiciach má vynikajúcu občiansku vybavenosť. Bytový dom sa nachádza v tesnej blízkosti rôznych nákupných možností ako Tesco, Billa, Lidl, takisto sa v bezprostrednej vzdialenosti nachádzajú škôlky, školy, parky, reštaurácie, kaviarne, zdravotná starostlivosť, lekáreň, pošta, banky.

No Comments

Leave a Reply

Šesťizbový rodinný dom s garážou vo vynikajúcej lokalite v Senci na predajSlnečný a dobre dispozične riešený trojizbový byt na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL