Krásny veľký dom na predaj v Kittsee priamo v dedine

  • Patrik copy
  • 1
  • 3
  • 5
  • 7
  • 8

Krásny veľký dom na predaj v Kittsee priamo v dedine

Momentálne máme k dispozícii štedro riešený rodinný dom hneď za hranicami. Podlahová plocha domu má 197 m2 a pozemok 529 m2. Cena za nehnuteľnosť v stave holodom je 585 000 eur.

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Kittsee. Dom sa nachádza priamo v dedine, teda v už plne zastavanej časti Kittsee. Na vlakovú stanicu, ktorá spája Kittsee s Bratislavou a Viedňou je to peši iba niekoľko minút.

Dom má podlahovú plochu krásnych 197 m2. Plocha pozemku je 529 m2. Prízemie domu je tvorené vstupnou halou, halou so schodiskom, kuchyne s jedálňou (25 m2) a obývačkou (32 m2), pričom kuchyňu a jedáleň je možné od obývačky oddeliť, ale aj prepojiť. Ďalej sa na prízemí nachádza spálňa, respektíve pracovňa (16 m2), šatník (4 m2), samostatné WC s umývadlom a technická miestnosť.

Cena domu v stave holodom je 585 000 eur.

Na poschodí sa nachádzajú 4 priestranné spálne, 2 šatníky, a kúpeľňa s WC.

Dom je aktuálne v štádiu pred dokončením stavu holodom. Je teda priestor na určité dispozičné zmeny. 

Výhoda kúpy rozostavaného domu – vyhnete sa finančne aj časovo náročným úkonom spojeným so stavebným povolením, možnosť individuálnych úprav.

Kittsee je veľmi obľúbené miesto na bývanie pre Slovákov. Dedina má nielen vynikajúce spojenie s Bratislavou a Viedňou (vlakom aj po diaľnici), ale aj výbornú občiansku vybavenosť – sú tu jasle, škôlka, škola, pošta, banka, potraviny, obchodné centrum, nemocnica, lekári, lekáreň

Na báze sprostredkovania spolupracujeme s viacerými rakúskymi bankami, ktoré poskytujú hypotéky aj občanom SK.

No Comments

Leave a Reply

Luxusný dom pri jazere na predajVynikajúco riešený 5-izbový rodinný dom v Potzneusiedl na predaj

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Kladnianska 34

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL