We found 0 results. View results
Your search results

Jedinečné, moderné a luxusne prevedené domy v Hainburg an der Donau

Posted by Andrea on May 12, 2023
0

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásne dvojdomy v malebnom rakúskom mestečku Hainburg an der Donau. Jedná sa o dva dvojdomy, dokopy teda štyri poldomy. Cena za holodom od 519 000 eur, podľa orientácie a veľkosti pozemku. Každý z poldomov bude mať vlastnú oddychovú časť v podobe záhradky a dve parkovacie miesta.

Čistá podlahová plocha jednotlivých obytných jednotiek je 143 m2, k tomu patrí terasa o výmere ďalších 9 m2 a dve parkovacie miesta o rozlohe od 32 m2. Domy majú identické výmery aj pôdorysy, líšia sa len veľkosťou záhradiek a orientáciou. Vynikajúca je nielen samotná poloha (blízko centra), ale aj premyslená a praktická vnútorná dispozícia domov, či ich moderné prevedenie. 

Na prvom podlaží sa nachádza priestranná obývačka s kuchyňou a jedálňou (možnosť dobudovať krb), hosťovská izba alebo pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC a tiež technická miestnosť.

Na druhom podlaží sú tri spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvojumývadlom, samostatné WC a komora.

Ku každému domu prislúcha záhrada a podiel na spoločných plochách (prístupová cesta). Domy budú postavené z najmodernejších materiálov, vďaka ktorým budú energeticky veľmi nenáročné, čo je prísľubom nízkych mesačných nákladov. 

Domy sa predávajú v štádiu holodom, v cene bude zahrnuté:

– podlahové vykurovanie na báze tepelného čerpadla vzduch – voda, 

– príprava na luxusné interiérové dvere – skryté zárubne

– príprava na elektrické vonkajšie žalúzie, 

– hliníkové okná s izolačným trojsklom, 

– komín ako príprava na krb, 

– príprava na terasu – betón

– príprava na fotovoltiku (prestup)

– príprava na nabíjačku na auto

– v cene je aj podiel a finálna úprava spoločných plôch (prístupová cesta, parkovacie plochy), ako aj úprava (vyčistenie) záhradiek vrátane oplotenia. 

Cena domu Haus B2 je 519 000 eur v prevedení holodom. Plocha záhradky je 51 m2, parkovacie plochy sú 32 m2.

Ostatné voľné domy v rámci tohto projektu: 

Haus A1 v cene 536 000 eur v prevedení holodom. Plocha záhradky je 65 m2.

Rezervovaný: Haus A2

Haus B1 v cene 519 000 eur v prevedení holodom. Plocha záhradky je 52 m2.

Hainburg an der Donau je známy svojou vynikajúcou infraštruktúrou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, lekári, lekárne, nemocnica, vererinárna klinika, banky, pošta, rôzne služby, vynikajúce nákupné možnosti. K tomu krásna príroda, možnosť športového, ale aj kultúrneho vyžitia, detské ihriská. Netreba zabudnúť ani na výborné spojenie verejnou dopravou s Viedňou (S-bahn) alebo autobusové spojenie s Bratislavou. 

Sprostredkúvame nielen kúpu a predaj nehnuteľností v Rakúsku, ale aj hypotekárne úvery pre Slovákov v niektorej z rakúskych bánk. Prevedieme vás pohodlne a bez stresu celým procesom kúpy, od rezervácie, cez podpis kúpnej zmluvy, až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Compare Listings