Krásny dvojizbový byt v Slnečniciach s veľkou záhradou

  • IMG1600
  • IMG1588
  • IMG1582
  • IMG1578
  • IMG1577
  • IMG1572
  • IMG0919
  • IMG0911
  • IMG6882

Krásny dvojizbový byt v Slnečniciach s veľkou záhradou

Krásna trojročná novostavba dvojizbového bytu so záhradou v petržalskom projekte Slnečnice. Cena 265 000 eur.

Vyhovuje vám bývanie v byte, priamo v meste, kde máte po ruke všetko potrebné a predsa snívate aj o vlastnej záhrade? Máme pre vás krásny dvojizbový byt v projekte Slnečnice (III. etapa) s vlastnou záhradkou.

Byt bol kolaudovaný v roku 2020. Vďaka tomu, že je otočený na západnú stranu, je v ňom dostatok svetla. Samotná obytná plocha bytu je 53 m2. K bytu prináleží aj terasa o výmere cca 10 m2 a záhrada o veľkosti 84 m2. Byt je kompletne zariadený – kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – rúra, indukčná varná doska, digestor, vstavaná umývačka a samostatne stojaca chladnička s mrazničkou. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo, toaleta a je tam priestor aj na práčku.V byte je aj dostatok úložného priestoru.

V byte sú plastové okná s izolačným trojsklom, elektricky ovládané vonkajšie žalúzie, siete proti hmyzu a nechýba ani klimatizácia v obývačke. Vykurovanie je podlahové a v byte je položená plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou. 

Výhodou tohto bytu sú vysoké stropy, ktoré sú znížené sadrokartónom. Priestor medzi sadrokartónom a betónovou stropnou doskou sa dá prispôsobiť a využiť ako šikovný úložný priestor.

Terasa je dostupná z obývačky aj zo spálne a je situovaná tak, že poskytuje dostatok súkromia. 

Záhrada má krásnych vyše 84 m2, dominuje jej trávnik, ale je možné si ju prispôsobiť a využiť či už na vysadenie okrasných záhonov, alebo aj užitkových, čomu pomáha aj napojenie na spoločnú studňu. Veľkou výhodou je bránka smerom zo záhrady – ideálne na prechádzky. Na pozemku sa tiež nachádza menší záhradný domček.

Cena bytu je 265 000 eur a zahŕňa právny servis a poplatky.

Výhododu tejto lokality je blízkosť centra (do 10 minút MHD), takisto rýchle napojenie na diaľnicu smerom do Rakúska, Maďarska aj Česka aj do ostatných častí Slovenska, vynikajúca občianska vybavenosť a dostupnosť prírody (hrádza).

Ak vás naša ponuka zaujala, veľmi radi sa s vami stretneme počas obhliadky tejto peknej nehnuteľnosti. V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s kúpou, vrátane kompletného právneho servisu. V prípade záujmu o financovanie pôsobíme aj ako hypotekárni špecialisti.

No Comments

Leave a Reply

Jedinečné, moderné a luxusne prevedené domy v Hainburg an der Donau

KONTAKT


Adresa:

AZ services s.r.o.

Čsl. tankistov 111

841 06 Bratislava

Office:

Farebná 15

821 05 Bratislava

Telefón:

+421 908 777 656

POŠLI E-MAIL