Pozemok pod lesom s prekrásnym výhľadom určený na stavbu rodinnej vily

284.900 €
Obľúbené
exkluzívne

Prehľad

  • Pridané
  • 1. júla 2024

Popis

Snívate o bývaní na tichom mieste obklopenom prírodou? Kde počuť len šum stromov a spev vtákov? Na jednej z najlepších adries, s najlepšími susedmi v blízkosti Bratislavy? Kde sa ráno zobudíte a pohľad z okna vám zoberie dych, a to v ktoromkoľvek ročnom období? V exkluzívnej ponuke máme pre vás na predaj nádherný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Marianke.

Pozemok sa nachádza pod lesom, na Lesnej ulici v katastri obce Marianka. Je slnečný a mierne svahovitý, čo umožňuje zaujímavé architektonické riešenie vášho budúceho domova.

Celková výmera pozemku je 841 m2 a má ideálny, takmer štvorcový tvar. K pozemku vedie asfaltová komunikácia. Pozemok pod touto komunikáciou je v spoluvlastníctve, a to v podiele 1/6 voči ostatným vlastníkom.

Na susediacich pozemkoch sa nachádzajú už obývané vily a rodinné domy. Vďake minimálnej veľkosti pozeku 800 m2 je tu zabezpečený dostatok súkromia.

Pozemok je v katastri vedený ako orná pôda, avšak podľa aktuálne platnej územnoplánovacej informácie je určený na bývanie s funkčným využitím na výstavbu rodinného domu s maximálne dvomi bytovými jednotkami, prípadne dvojdom, čo môže byť zaujímavé aj ako investičná príležitosť. Zastavanosť je možná do 20 % z pozemku.

Na pozemku je prípojka vody, elektriny, studňa, možnosť pripojiť sa na kanalizáciu.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, veľmi radi vás nehnuteľnosťou osobne prevedieme.

Sme realitná kancelária dlhodobo etablovaná na Slovensku, ale aj v zahraničí. Poskytujeme nielen realitné služby, ale pôsobíme aj ako hypotekárni špecialisti. Vieme sprostredkovať kompletný servis od projektu, cez vybavenie stavebného povolenia až po výstavbu. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis od renomovanej advokátskej kancelárie (autorizácia zmluvy advokátom) a poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva.

lokalita:
Štát:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 21995
cena: 284.900 €
Veľkosť pozemku: 841 m2
Vlastnosti pozemku
svahovitý
Vonkajšie vybavenie
studňa
1,460.74
za mesiac
  • Istina a úroky
  • Daň z nehnuteľností
  • Poplatky ZVD
1,104.61
Ne 14 júl
Po 15 júl
Ut 16 júl
St 17 júl
Št 18 júl
Pi 19 júl
So 20 júl
Ne 21 júl
Po 22 júl
Ut 23 júl
Osobne
Video chat

Kontaktujte ma

Naplánovať zobrazovanie?
Zavolať +421 908 777 656 Whatsapp

Recenzie

MusítePrihlásiť sa aby ste mohli zverejniť recenziu

Porovnaj zoznamy

Bc. Andrea Zavarská Pírová