Záhrada s projektom päťizbového domu v Dúbravke

94.000 €
Obľúbené
exkluzívne

Prehľad

  • Pridané
  • 1. júla 2024

Popis

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj krásny pozemok – záhradu s možnosťou výstavby rekreačného domu určeného na celoročné bývanie. V prípade záujmu vie majiteľ poskytnúť aj projekt päťizbového domu a taktiež projekt na studňu. Je podaná žiadosť na vydanie stavebného povolenia na výstavbu rekreačného domu aj studne. Pozemok sa nachádza priamo pri lese v mestskej časti Dúbravka v známej oblasti v blízkosti Technického skla.

Pozemok má dva prístupy – po chodníku (spoluvlastnícky podiel), ktorý vedie uprostred záhrad a tiež je možnosť prístupu autom z druhej strany po nespevnenej ceste.

Na pozemku sa nachádza prestrešený altánok z borovicového dreva o rozmeroch 6 x 4 m, ktorý výborne poslúži v lete na posedenia a taktiež menší záhradný domček na uloženie náradia. Pozemok je celý oplotený a je v ňom príjemná okrasná časť záhrady. Priamo na pozemku je zavedená voda aj elektrina.

Táto lokalita je veľmi obľúbená pre svojú blízkosť nielen k prírode (pozemok sa nachádza priamo pod lesom – Devínskou kobylou), ale aj k nákupným a zábavným možnostiam (Bory Mall máte 5 minút cesty autom).

V cene máte kompletný právny servis vrátane poplatku za kataster. Ak vás naša ponuka zaujala, radi sa s vami stretneme na obhliadke tejto zaujímavej nehnuteľnosti.

adresa: Agátová
Štát:
PSČ: 84101
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 22006
cena: 94.000 €
Veľkosť pozemku: 449 m2
Vlastnosti pozemku
rovinatý
Vybavenie
elektrina
voda
481.96
za mesiac
  • Istina a úroky
  • Daň z nehnuteľností
  • Poplatky ZVD
364.46
Ne 14 júl
Po 15 júl
Ut 16 júl
St 17 júl
Št 18 júl
Pi 19 júl
So 20 júl
Ne 21 júl
Po 22 júl
Ut 23 júl
Osobne
Video chat

Kontaktujte ma

Naplánovať zobrazovanie?
Zavolať +421 908 777 656 Whatsapp

Recenzie

MusítePrihlásiť sa aby ste mohli zverejniť recenziu

Porovnaj zoznamy

Bc. Andrea Zavarská Pírová